Uitgebreid interieuradvies
Wilt u behalve advies over het meubilair, ook advies over te gebruiken kleuren, passend in de stijl van uw bedrijf?
Worstelt u met de indeling van uw bedrijfsruimte of wilt u advies in raambekleding, vloerbedekking of verlichting?
Of wilt u het nieuwe kantoor laten stylen met passende accessoires?



De Kantoor Jongens werkt samen met Anne Interieur Advies & Ontwerp. Met haar kennis en advies kunnen wij u verder helpen!
Het interieuradvies van Anne bieden wij aan in verschillende pakketten:
- Een mondeling advies op locatie.
- Kleuradvies met moodboard
- Plattegrond op schaal (2D-tekening) met moodboard
- Compleet plan: tekeningen in 3D, plattegrond op schaal en moodboard

Heeft u interesse in een uitgebreid interieuradvies van Anne? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden en tarieven.

Interieuradvies waar je wat aan hebt!
Ik doe dat op basis van gevoel en ruime ervaring. Met Anne Interieur krijg je een uitvoerbaar plan, dat past binnen je budget. Samen kiezen we de juiste materialen en vakmensen. Op deze manier wordt jouw de kantoor een fijne plek om te werken en je werkplek de beste plek om te presteren.
